Ledenlijst

ABNAMRO Bank N.V.

Postbus 50
2300 AB LEIDEN

T 020-3831364
http://www.abnamro.nl
info@nl.abnamroleiden.com

Pascal Hofstra

All Class Kitchen Art Events

Europaweg 1C
2381 GR ZOETERWOUDE

T 071-5143330
http://www.allclasscatering.nl
r.reizevoort@allclasscatering.nl

Rob Reizevoort

All Office Wolfslag

Moerbeistraat 4
2321 DJ LEIDEN

T 071-5793030
F 071-5323202
http://www.wolfslag.nl
patrick@wolfslag.nl

Patrick Wolfslag

APEK Administraties

Postbus 1324
2302 BH LEIDEN

T 071-5235588/06-53781073
http://www.apek.nl
ek.vandervliet@apek.nl

Eimert van der Vliet

Arena Finance

Johann de Wittstraat 32
2334 AR LEIDEN

T 06-46607930
http://www.arenafinance.nl
mvandam@arenafinance.nl

Maiko van Dam

Arkel & Wiggers, Van accountants en adviseurs

Papiermolen 1
2317 PM LEIDEN

T 071-5680621
F 071-5236356
http://www.vawaccountants.nl
info@vawaccountants.nl;

J.E.C. van Arkel AA

Band of Liberation

Harriët Freezersingel 34
2331 SC LEIDEN

T 071-5763085/06-53312262
http://www.bandofliberation.n
info@marchingbandmanagement.nl

Simon Dubbelaar

Bannink Coaching & Consultancy

Musschenbroekstraat 13
2316 AW LEIDEN

T 06-50921371
http://www.banninkcoaching.nl
ingrid@banninkcoaching.nl

Ingrid Bannink-van Doorn

BDO Business Point Leiden

Schipholweg 107 K
2316 XC LEIDEN

T 071-5794444
F 071-5794400
http://www.bdo.nl
Derk.Kraakman@bdo.nl

Derk Kraakman

Bertram A.M. Wesselman

Middelstegracht 141
2312 TV LEIDEN

T 06-53327157
bertram.wesselman@kpnmail.nl

Bertram Wesselman

Bloemsma Creation

Griede 15
2451 ZC LEIMUIDEN

T 06-20135722
http://www.bloemsma-creation.nl
info@bloemsma-creation.nl

Maaike Bloemsma

BMN Leiden

Zoeterwoudseweg 29
2321 GM LEIDEN

T 071-5313631
F 071-5766700
d.vandergugten@bmn.nl

D.M. v.d. Gugten

Bohemen B.V. - Ruimte in Ontwikkeling

Robert Kochstraat 55
1171 HZ BADHOEVEDORP

T 020-4490061
http://www.bohemen.nl
vandervoort@bohemen.nl

A. van der Voort

Bolte Management

Donsvlinder 38
2317 KG LEIDEN

T 06-26739055
https://www.linkedin.com/company/bolte-management
info@boltemanagement.nl

Jeff Bolte

Borsboom accountants & adviseurs

Postbus 86
2350 AB LEIDERDORP

T 06-20616485
http://www.borsboom-accountants.nl
carlo@borsboom-accountants.nl

Carlo Borsboom

Brands LoopbaanZaken

Van Effendreef 23
2353 EM LEIDERDORP

T 06-46496710
http://www.loopbaanzaken.nl
brands@loopbaanzaken.nl

Marieke Brands

BubbleDeck Nederland B.V.

Postbus 150
2300 AD LEIDEN

T 071-5210356
F 071-3624951
http://www.bubbledeck.nl
rplug@bubbledeck.nl

Rob Plug

De Bink

Postbus 425
2300 AK LEIDEN

T 071-5311021
http://www.bink.nl
george@bink.nl

George van der Heijden

De Clercq advocaten notariaat

Hoge Rijndijk 306
2314 AM LEIDEN

T 071-5815300
F 071-5815381
http://www.declercq.com
j.kokje@declercq.com

Joost Kokje

De Koning Uitzendbureau

Kort Rapenburg 20
2311 GC LEIDEN

T 071-5144143
F 071-5128276
http://www.dekoninguitzendbureau.nl
hennie@dekoning.eu

Hennie Hendriksen

De Laat Communicatie

p/a Oranjelaan 28
2231 ZG RIJNSBURG

T 06-10372659
info@delaatcommunicatie.nl

May-Lisa de Laat

De Vries Bedrijfsjuridisch Advies

Postbus 2005
2240 CA WASSENAAR

T 06-55773765
http://www.vdvdg.nl
idevries@devriesjuridisch.nl

Ingeborg de Vries

De Zijl Bedrijven - DZB

Le Pooleweg 11
2314 XT LEIDEN

T 071-5818585
F 071-5411058
http://www.dzb.nl
n.bothoff@dzb.nl

Jan-Bart Heijne

Drankengroothandel Boonekamp B.V.

Amphoraweg 12
2332 EE LEIDEN

T 071-5763000
F 071-5315441
http://www.boonekamp.nl
info@boonekamp.nl

Jacques Boonekamp

Driebergen Accountants

De Ruijterstraat 2
2231 RV RIJNSBURG

T 071-4021621
http://www.driebergenaccountants.nl
pcmdeboer@driebergenaccountants.nl

Peter de Boer

Ellen Massaro Professional Organizer

Drususlaan 177
2314 BZ LEIDEN

T 071-5424331
F 071-5424610
http://www.ellenmassaro.nl
ellen@ellenmassaro.nl

Ellen Massaro

e-Vision B.V.

Erasmusweg 19
2202 CA NOORDWIJK

T 071-7503210
http://www.e-vision.nl
info@e-vision.nl

Marije de Jager

FAST administratiekantoor

Kort Rapenburg 9
2311 GC LEIDEN

T 071-5123774
F 071-5120314
http://www.fastfast.nl
jan-pieter.goossens@fastfast.nl

Jan-Pieter Goossens

Floor Stoutjesdijk DTP & Grafische Vormgeving

Poelweg 8
2361 LK WARMOND

T 06-15520666
http://www.floorstoutjesdijk.nl
mail@floorstoutjesdijk.nl

Floor Stoutjesdijk

F.M. Derks Holding BV

Krefeldlaan 19
2314 EC LEIDEN

T 06-53932432
fransm.derks@planet.nl

Frans Derks

Forma B.V.

Postbus 68
2410 AB BODEGRAVEN

T 0172-641641
F 0172-641644
http://www.forma.eu
henk.floor@forma.eu

Henk Floor

Geelkerken Linskens Advocaten

Postbus 2020
2301 CA LEIDEN

T 071-5124443
F 071-5120481
http://www.gl-advocaten.nl
c.deweerdt@gl-advocaten.nl

Caroline de Weerdt

GradiorVisionFocus

Watergeuzenstraat 17
2313 WX LEIDEN

T 06-54760731
http://www.gradior.nl
b.krijger@gradior.nl

Boudewijn Krijger

Grant Thornton Accountants en Adviseurs

Postbus 2154
2301 CD LEIDEN

T 088-6769147
http://www.gt.nl

Ton Bakker

Hilton Garden Inn Leiden

Willem Einthovenstraat 3
2342 BH OEGSTGEEST

T 071-7111000
http://www.hiltonhotels.com
David.Braithwaite@Hilton.com

David Braithwaite

Hogeschool Leiden Cluster M&B

Zernikedreef 11
2333 CK LEIDEN

T 071-5188888 / 06-48133708
F 071-5188801
http://www.hsleiden.nl
capellen.vd.a@hsleiden.nl

Arnold F.M. van der Capellen

Holiday Inn

Haagse Schouwweg 10
2332 KG LEIDEN

T 071-5355555
F 071-5355553
http://www.holiday-inn-leiden.com
michel.moerkerk@holiday-inn-leiden.com

Michel Moerkerk

Infotheek

Dorus Rijkersweg 15
2315 WC LEIDEN

T 071-8001131
http://www.infotheek.nl
Frauke.deVos@IT4kids.nl

Frauke de Vos

ING, Adviesteam Wonen

Parnassia 40
2224 DC KATWIJK

T 06-83640818
eric.van.rossum@ing.nl

Eric van Rossum FFP

ING Private Banking

Schuttersveld 18
2316 ZC LEIDEN

T 06-12375477
https://www.ing.nl
marian.dessing@ing.nl

Marian Dessing

Insight-AA

Hoofstraat 1
2351 AA LEIDERDORP

T 071-8885201
http://insight-aa.nl
info@insight-aa.nl

Pim Klop

IQlean

Gerard Brandtstraat 29 A
2332 AK LEIDEN

T 071-5767060
http://www.iqlean.nl
clarine@iqlean.nl

Clarine Schuurs

KFMS

Haagweg 51
2321 AC LEIDEN

T 06-51458796
http://www.kfms.nl
jeroen.krijt@kfms.nl

Jeroen Krijt

Kim Plesman

Rijn en Schiekade 1 A
2311 AJ LEIDEN

T 06-29246336
http://kimplesman.com
kim@kimplesman.com

Kim Plesman

Koetshuis De Burcht, Restaurant

Burgsteeg 13
2312 JR LEIDEN

T 071-5121688
F 071-5143445
http://www.koetshuisdeburcht.nl
info@koetshuisdeburcht.nl

Tom Holswilder

Kwik Events & Relatiemarketing

Delftse Jaagpad 7
2324 AA LEIDEN

T 071-5137775
F 084-7459671
http://www.kwik.eu
trudy@kwik.eu

Trudy Kwik

Leiden INTO business

Zuiderkeerkring 389
2408 HT ALPHEN AAN DEN RIJN

T 06-51577886
oscar@intobusiness.nu

Oscar Middelkoop

Leonardo DaVinci College

Noachstraat 2
2324 LT Leiden

T 06-10093315
http://www.davinci-leiden.n
mpee@ldvleiden.nl

Martijn Peetsold

Massaro Interim & Advies

Drususlaan 177
2314 BZ LEIDEN

T 071-5424605
F 071-5424610
http://www.massaro.nl
interim@massaro.nl

Ir. T.A.M. Massaro

McDonald's Leiden & Alphen a/d Rijn

Rooseveltstraat 80
2321 BM LEIDEN

T 071 514 6465
http://www.mcdonaldsrestaurant.nl/leiden
walther.jacobs@nl.mcd.com

Walther Jacobs

Meeùs

Postbus 2100
2301 CC LEIDEN

T 071-5685700
F 071-5223539
http://www.meeus.com
e.venier@meeus.com

Elsa Venier

Merelfoundation

Rijn en Schiekade 4
2311 AJ LEIDEN

T 06-19906090
femke@merelfoundation.nl

Femke Rijkens

Mia Makelaar

De Kempenaerstraat 88
2341 GP OEGSTGEEST

T 06-41399791
http://www.miamakelaar.nl
info@miamakelaar.nl

Mia de Beun

Montachem International B.V,

Pompoenweg 9
2321 DK Leiden

T 071-8900300
vera@montachem.com

Vera van der Kamp

Motorhuis

Vondellaan 80
2332 AH LEIDEN

T 06-51571133
F 071-5761513
http://www.motorhuis.nl
readenboer@motorhuis.nl

Robert den Boer

Naturalis Biodiversity Center

Postbus 9517
2300 RA LEIDEN

T 071-7519700
http://www.naturalis.nl
liesbet.kerssen@naturalis.nl

Liesbeth Kerssen

Olympia Uitzendbureau

Kort Rapenburg 6
2311 GC LEIDEN

T 071-5665724
F 071-5665723
http://www.olympia.nl
d.van.zandwijk@olympia.nl

Dianne van Zandwijk
Ginger Klink

Optidee

Klimopzoom 66
2353 RL LEIDERDORP

T 071-5893920 / 06-23019000
http://www.hettykrijnen.nl
hetty.krijnen.optidee@ziggo.nl

Hetty Krijnen

Paarse Mier

Damloperwerf 17
2317 DS LEIDEN

T 06-27856603
http://www.paarsemier.nl
ant@paarsemier.nl

Ant Brandenburg

Praktijkschool OCL Het Waterland

Boerhaavelaan 345-1
2334 EM LEIDEN

T 071-5163636
http://www.hetwaterland.nl
h.vannierop@hetwaterland.nl

Henk van Nierop

Prepresto DTP

Veenderveld 100
2371 TX ROELOFARENDSVEEN

T 071-3311511
http://www.prepresto.nl
studio@prepresto.nl

B. van Haalem

Quality Company Support

Postbus 557
2300 AN LEIDEN

T 071-5174747
F 071-5175835
http://www.qualitycs.nl
danny@qualitycs.nl

Corry van der Horst
Danny Douwes
Mieke van Meijgaarden

Rabobank Leiden en Oegstgeest

Postbus 506
2220 AM KATWIJK

T 071-7006000
F 071-5659292
http://www.rabobank.nl
g.a.m.nieuwendijk@leidenkatwijk.rabobank.nl

Rob van den Nieuwendijk

ResultsinHealth

Zijlbaan 46
2352 BN LEIDERDORP

T 071-7601200
http://www.resultsinhealth.org
haakh@resultsinhealth.org

Hilbrand Haak

Rituals Katwijk Noordwijk Leidschendam

Frederik Hendriklaan 11
2341 ET OEGSTGEEST

T 06-28207066
http://www.rituals.com
monique@ritualsnoordwijk.nl; Hester@ritualsnoordwijk.nl

Monique van Arnhem

Rockademy

Morsweg 55E
2312 AB LEIDEN

T 06-24513587
http://www.rockademy.nl
info@rockademy.nl

Colin Pichel

Ronald McDonald Huis Leiden

Boerhaavelaan 3-7
2334 EB LEIDEN

T 071-5158158
F 071-5158159
http://www.kinderfonds.nl/huis-leiden/het-huis
leiden@ronaldmcdonaldhuis.nl

Jennifer Blogg
Margrietta Zwaan
Nancy Haanappel

Rondine Group

Doezastraat 1
2311 GZ LEIDEN

T 071-5412614
http://www.rondine-group.nl
marcel.joubij@rondine-group.nl

Marcel Joubij

Rutgers Printing & Packaging Solutions

Postbus 55
2350 AB LEIDERDORP

T 071-5810794/06-51113527
http://www.rutgerspps.nl
oscar@rutgerspps.nl

Oscar Pepermans

RWV Advocaten

Postbus 11231
2301 EE LEIDEN

T 071-7502200
F 071-7502201
http://www.rwv.nl
m.vanwetten@rwv.nl

Eveline Blomjous

Schoonmaakbedrijf Zuid - West B.V.

Tieleman en Drosweg 5
2314 XW LEIDEN

T 071-5897143
http://www.schoonmaakbedrijfzws.nl/
kirsten@schoonmaakbedrijfzws.nl

Kirsten Onderwater

Stichting Masterclass Jong Talent

Postbus 166
2370 AD ROELOFSARENDSVEEN

T 06-34231234
http://www.masterclassjongtalent.nl
ruben@masterclassjongtalent.nl

Ruben van Merweland

SummerJazz Leiden

Postbus 11147
2301 EC LEIDEN

http://summerjazz.nl
jeroen@summerjazzleiden.nl

Jeroen Sprangers

Switch Werving & Selectie B.V.

Rapenburg 8-10
2311 EV LEIDEN

T 071-5134431
F 071-5144914
http://www.switchjobs.nl
ggortz@seggment.nl

Rosa Görtz

Sylvia Melzer Training | Coaching

Rhijngeesterstraatweg 40 F
2341 BV OEGSTGEEST

T 06-12071801
http://sylviamelzer.nl
sylvia@sylviamelzer.nl

Sylvia Melzer

Teekens Karstens advocaten notarissen

Vondellaan 51
2332 AA LEIDEN

T 071-5126446
F 071-5358001
http://www.teekenskarstens.nl
cusell@teekenskarstens.nl

Nico Cusell

The Square Mile

Postbus 1002
2302 BA LEIDEN

T 071-5323356
F -
http://www.thesquaremile.nl
rbrame@thesquaremile.nl

Richard Brame

Uit Conflict

Frambozenweg 1
2321 KA LEIDEN

T 06-46612207
https://www.uitconflict.nl
info@uitconflict.nl

Ruud van Dun

Van der Kooij Bedrijfsmakelaars

Rijnsburgerweg 159
2334 BP LEIDEN

T 071-7600050
ron@vanderkooijmakelaars.nl

Ron van der Kooij

Van der Valk Hotel Leiden

Haagse Schouwweg 14
2332 KG LEIDEN

T 071-5731731
F 071-5731720
http://www.hotelleiden.nl
marketing@leiden.valk.nl

Josette van Weerlee

Wittebrug Autogroep

Postbus 432
2260 AK LEIDSCHENDAM

T 070-3429412
F 071-7505520
https://www.wittebrug.nl/
JKooreman@wittebrug.nl

Joost Kooreman

Witte Weekblad/HDC Media

Rooseveltstraat 12
2321 BM LEIDEN

T 06-23596972
http://www.hollandmediacombinatie.nl
j.tikai@hollandmediacombinatie.nl

Jayant Tikai

Xando Leiden

Postbus 1097
2302 BB LEIDEN

T 071-8887900
http://www.xando.nl/
marcel.honsbeek@xando.nl

Marcel Honsbeek

Zaalberg Makelaardij

Korevaarstraat 35
2311 JT LEIDEN

T 071-5149147
F 071-5128257
http://www.zaalbergmakelaardij.nl
jh.zaalberg@hotmail.com

Hans Zaalberg

ZètaCom

Röntgenlaan 35
2719 DX ZOETERMEER

T 079-36 347 00
F 079-3634709
http://www.zetacom.nl
d.dompeling@zetacom.nl

Dick Dompeling RI